Navigácia

Základné informácie Kontaktné údaje Platenie príspevku Stanovy OZ Rodičovské združenie pri ZŠ Blatné Správy o hospodárení Akcie

ZDRUŽENIE RODIČOV

Základné informácie

Občianske združenie - Rodičovské združenie pri ZŠ Blatné

Občianske združenie  - Rodičovské združenie pri ZŠ Blatné  pôsobí od roku 2014 s cieľom zlepšenia  výchovy a vzdelávania  detí, ochranu práv detí a záujmov rodičov, ochrana učiteľov a rodičov  a rast  nadaných detí.   Činnosť  občianskeho   združenia je zameraná na  riešenia výchovných a vzdelávacích  problémov, podpora materiálnych a finančných podmienok výchovno–vzdelávacieho procesu na škole, na podporu žiackych vzdelávacích a kultúrnych aktivít a racionálne stravovanie.

Na čo máme v úmysle použiť získané prostriedky:

Získané prostriedky použijeme na   podporu  racionálneho  stravovania, doplnenie učebných pomôcok do jednotlivých tried, prevádzku tlačiarní a kopírok, podporu mimoškolských aktivít detí.

Výkonný  výbor Rodičovského združenia pri ZŠ Blatné  odsúhlasil a odporúča rodičovskej verejnosti našej školy prispieť na účet občianskeho združenia finančnou čiastkou pre školský rok 2023/2024 sumou  20,- € na žiaka.

Škole môžete pomôcť aj materiálnou pomocou: darovanie projekčnej a výpočtovej techniky, papiera, tonera do kopírok a tlačiarní, čistiacich prostriedkov, bezplatným alebo finančne zvýhodneným vykonaním remeselných prác.

Akékoľvek otázky, pripomienky, požiadavky adresujte predsedovi OZ Rodičovské združenie pri ZŠ Blatné  na adresu  rodicovske.zdruzenie.blatne@gmail.com

Tešíme sa na Vašu podporu a spoluprácu.

Mgr. Ladislav  Švrček  predseda a členovia výkonného výboru