• Úradné hodiny ZŠ Blatné počas letných prázdnin.

• Vedenie základnej školy oznamuje, že v rámci čerpania dovoleniek počas letných prázdnin

budú úradné hodiny pre verejnosť:

1.7. – 4.7.2024 (pondelok - štvrtok)

19.8.2024 (pondelok)

26.8. - 28.8.2024 (pondelok - streda)

Vo vyššie spomenutých termínoch nás nájdete v priestoroch základnej školy

v čase od 8,00 do 12,00hod.

v Blatnom 25.6.2024                                                            Barbora Lipka Rezníková,  riaditeľka ZŠ

• Ukázali sme naše FinQ majstrovstvo !!!

• Od septembra 2023 sme FinQ školou. Učíme a pracujeme pre 21.storočie.

V rámci celoslovenskej súťaže FinQ škôl sme získali nasledujúce umiestnenia:

3. miesto v kategórii A1 - tím pod vedením p.uč. Eleny Fukasovej (Miška Turiničová, Bruno Gabalec, Klárka Opatová)

3. miesto v kategórii A2 - tím pod vedením p.uč. Anny Šuplatovej (Tamarka Viziová, Dávid Repa, Ninka Vojcíková, Andrej Kohút, Nikolas Mafina)

Špeciálne ocenenie pre celú 2.A triedu pod vedením p.uč.Ľubomíry Dankovej

Špeciálne ocenenie pre celú 4.B triedu pod vedením p.uč. Zuzany Paškovej

V kategórii FinQ učiteľ boli ocenené: Ľubomíra Danková, Zuzana Pašková, Anna Šuplatová

Všetkým srdečne gratulujeme! Sme na Vás pyšní!

• Výsledky súťaže Matematický klokan 2024

Veronika Šuplatová, 2.B 8., miesto v SR

Barbora Španová, 2.B, 12. miesto v SR

Daniela Valentovičová, 2.B, 13. miesto v SR

Sofia Pečimuthová, 2.B, 14. miesto v SR

Kristína Valentovičová, 3.tr., 8. miesto v SR

David Jakabovič, 5.tr., 25. miesto v SR

Ján Osvald, 7.tr., 31. miesto v SR

Barbora Valentovičová, 7.tr., 36. miesto v SR

Śimon Hozák, 9.tr., 32. miesto v SR

• Deň detí 2024

• V programe Dňa detí bolo všetko k čomu deti v škole vedieme. Spolupráca, súťaživosť, spolupatričnosť, empatia, zábava a radosť zo života.

Naše/Vaše deti:

kreslili srdieška pre ľudí v Dánsku (nakreslili sme ich spolu 80 458), tancovali, cvičili, riešili rébusy, jazykolamy, obzerali sa v krivých zrkadlách, v zbierke Mary´s meals pomohli deťom v Afrike (vyzbierali sme peniaze na stravu pre 12 detí na celý školský rok), bubnovali ako jeden veľký orchester. A hrali sa.

Fotografie nájdete v našej Galérii tu na webstránke školy.

Veríme, že si Deň detí užili naplno!

• 1.ročník O putovný pohár riaditeľky školy vo vybíjanej a vo futbale

• 30.5.2024 sa uskutočnil 1. ročník turnaja vekovo zmiešaných družstiev vo vybíjanej starších dievčat a vo futbale starších chlapcov O putovný pohár riaditeľky školy.

Víťazné družstvo dievčat: Laura Lančaričová, Ema Cisárová, Bibka Petrášová, Ema Brunovská, Petra Tavaliová a Barbora Rybárová

Víťazné družstvo chlapcov: Peter Iuhanyak, Šimon Hozák, Marek Janko, Adam Strihovská, Ondrej Osvald, Marko Sečkár a Dominik Tavali

Víťazom srdečne blahoželáme!