• Srdečný pozdrav k Vianociam

• ...vstávajú zo sna pastieri, divia sa a žasnú.

A bez váhania zamieria tam, kde vidia jasnú hviezdu.

Nad holou maštaľou zo skál, čo hľadí dole k mestu,

horí to Božie znamenie a osvecuje cestu.

Zvoláva k maštaľke zo všetkých strán anjelov i ľudí,

a kto má srdce dokorán, každý to svetlo vidí...

Krásne, pokojné a v zdraví prežité Vianoce praje Všetkým Základná škola v Blatnom.

• Oznam pre žiakov 9. ročníka a rodičov

• Bratislavský samosprávny kraj má vo svojej pôsobnosti 54 stredných škôl, čiže deviataci základných škôl si naozaj majú z čoho vyberať. Práve toto je obdobie, kedy začínajú uvažovať, čo ďalej, kam budú smerovať ich kroky.

Všetky ostatné potrebné informácie nájdete vo svojom e-maili.

• Mikuláš v našej škole

• Stalo sa  tradíciou, že "Mikuláša" na našej škole robia deviataci. Tento rok si svoj program pripravili pod vedením svojej triednej pani učiteľky Mgr. Lívie Lieskovanovej. V každej triede boli netrpezlivo očakávaní. Mikuláš so svojimi pomocníkmi navštívil aj obecný úrad v Blatnom. Ďakujeme za peknú tradíciu.