• Elektronická prihláška do 1. ročníka pre šk.rok 2023/24

• Vážení rodičia predškolákov,

spúšťame elektronické prihlasovanie žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2023/2024.

Elektronická prihláška je prístupná od 1.4.2023 do 14.4.2023 a nachádza sa v hornom menu tejto webstránky.

Nezabudnite, že zápis  dieťaťa do školy sa skladá z dvoch častí:

1. Z vyplnenia elektronickej prihlášky rodičmi (doma).

2. Z osobného pohovoru učiteľky s dieťaťom (14.4.2023 u nás v škole).

Tešíme sa na stretnuties Vami.

vedenie ZŠ Blatné

• ZÁPIS  DETÍ  DO  1. ROČNÍKA 2023/24

• Riaditeľstvo ZŠ v Blatnom oznamuje rodičom, že

ZÁPIDETÍ  DO  1. ROČNÍKA

na školský rok 2023/24 sa uskutoční  v budove školy na Šarfickej ul.

14.4.2023 (piatok) od 15,00 hod. do 18,00 hod.

Zapisujú sa deti narodené od 1.9.2016 do 31.8.2017

a deti,  ktoré v minulom šk. roku pokračovali v predprimárnom vzdelávaní, tzv.odklady.

Je nutné, aby na zápis prišli spolu s dieťaťom obaja zákonní zástupcovia.

Zápis  dieťaťa do školy sa skladá z dvoch častí:

1. Z vyplnenia elektronickej prihlášky rodičmi (doma)

Prihlasovací formulár bude sprístupnený na webstránke školy od 01.4.2023 od 8:00 hod. do 14.4.2023 do 18:00 hod.

2. Z osobného pohovoru učiteľky s dieťaťom.

Na zápis si prineste so sebou:

• vyplnené a podpísané dokumenty, ktoré ste obdržali v materskej škole,
              •  občianske preukazy,
              • rodný list dieťaťa na overenie údajov,
              • (príp.)rozhodnutie o zverení dieťaťa do starostlivosti,
              • 25 eur na pracovné zošity.
            • 2% z dane pre našu školu

• Vážení rodičia a priatelia ZŠ v Blatnom.

Občianske združenie - Rodičovské združenie pri ZŠ  Blatné  aj v tomto roku patrí medzi prijímateľov 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb. Budeme radi, keď nám pomôžete Vašimi príspevkami skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej škole.

Tlačivo - Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov sa  nachádza tu:

Vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane_z_prijmov_FO_2023_ZS_Blatne.pdf

Postup:

1. Do Vyhlásenia okrem vašich údajov doplňte Výšku zaplatenej dane (ktorú nájdete na Potvrdení) ako aj výšku darovanej sumy z tejto zaplatenej dane, ktorú nám chcete poukázať (buď 2 % alebo 3 %  -  ak ste  odpracovali aspoň 40 hodín dobrovoľníckej činnosti)
              2. Ak chcete, aby sme vedeli, že ste nám práve VY zaslali svoje 2 % (3 %), zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním vašich údajov. Dozvieme sa len vaše meno a adresu, nie Vami poukázanú sumu.
              3. Obe tieto tlačivá – Vyhlásenie spolu s Potvrdením (od zamestnávateľa, z Daňového priznania), doručte do 02. mája 2023  na daňový úrad podľa vášho bydliska  - (Blatné)  =   Daňový úrad Bratislava - pobočka Senec, Mierové námestie 17,  903 01 Senec
              4. V prípade,  ak neviete  doručiť  tieto   tlačivá  na  Daňový  úrad,  je  možné  doručiť  do  ZŠ Blatné,  triednej   pani  učiteľke  do  27.04.2023 a občianske združenie zabezpečí   doručenie  na daňový   úrad.

Mgr. Ladislav Švrček, predseda a členovia výkonného výboru